Druhy masáží

Sportovní masáž

Sportovní masáž je vhodná pro sportovce, kteří chtějí zvýšit výkon a zotavit se z drobných zranění. Pravidelná masáž pomůže zvýšit flexibilitu. Sniží svalovou ztuhlost a pomáhá relaxovat.

60min. 1099Kč

90min. 1399Kč

120min. 1799Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Kameny se nahřívají ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivych částí těla teplým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani. Tato masáž svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dovede Vás k absolutní relaxaci a pohodě. 

60min.  1299

90min. 1699Kč

120min. 2099Kč

Klasická thajská masáž

Tradiční thajská masáž spočívá ve stlačování akupresurních bodů celého Vašeho těla. Dále Vám masérky protahují končetiny i páteř pomocí speciálních cviků, díky nimž se Vám uvolní svalová i kloubní ztuhlost a zlepší se cirkulace krevního oběhu. Masáž je završena masírováním hlavy a obličeje, při kterém zažijete pocity blaženosti.  

60min.  1299

90min. 1699Kč

120min. 2099Kč

Relaxační olejová masáž

Jedná se o mírnější formu tradiční thajské masáže, při které je vyvíjena menší síla na jednotlivé tlakové body. Vaše tělo bude podrobeno systematické masáži od konečků prstů po kořínky vlasů. Narozdíl od tradiční masáže, která je prováděna na sucho, je při masáži využíván tah naolejovaného těla. Vyzkoušejte tuto nadmíru příjemnou formu relaxace. 

60min. 1099Kč

90min. 1399Kč

120min. 1799Kč

Masáž nohou

Tato masáž je založena na prastaré teorii, podle které celým tělem proudí energie, jež je propojena s reflexními body na chodidlech. Tyto body stimulují jednotlivé orgány lidského těla. Masáž nezahrnuje pouze chodidla, velká péče je věnována nártu, protažení a uvolnění všech prstů na nohou a v neposlední řadě i lýtkových svalů. Vyzkoušejte masáž nohou pro její uvolňující účinek, který působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.  

30min. 699Kč

60min. 1099Kč

90min. 1399Kč

Masáž zad a šíje

Tato masáž je vřele doporučována obzvláště při sedavém zaměstnání, jelikož se zaměřuje na ztuhlá a bolestivá místa zad, šíje a ramen. Stejně jako masáž nohou může ulevit i od počáteční migrény.  

30min. 699Kč

60min. 1099Kč

90min. 1399Kč

Královská masáž

Tato masáž je unikátní kombinací několika masážních postupů a technik. V první fázi Vám masérka rozehřeje svaly pomocí tradiční thajské masáže. Dále následuje část, ve které se na pokožku přikládají horké bavlněné sáčky se směsí thajských bylin a koření. A na závěr je celé Vaše tělo podrobeno relaxaci olejové thajské masáže.  

60min. 1299Kč

90min. 1699Kč

120min. 2099Kč

Bylinná masáž

Spočívá v kombinaci tradiční thajské masáže s přikládáním těchto hřejivých bylinných váčků na energetická centra těla. Thajská bylinná masáž působením na akupresurní body tělo uvolní, odstraní ztuhlost svalů a kloubů a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Díky horkým bylinám se unavené tělo prohřeje a uvolní, čímž dochází k rychlé úlevě od bolesti a stresu. Byliny provoní vzduch a působí aromaterapeuticky. Bylinná masáž navodí dokonalý pocit celkového uvolnění a pohody, tělesné a duševní harmonie. 

60min. 1299Kč

90min. 1699Kč

120min. 2099Kč

Peelingová masáž

Na naší pokožce probíhá pravidelná exfoliace každých 21 dní. Bez exfoliace se tyto odumřelé kožní buňky hromadí a v těle zmatní. včetně chození na slunce, dokud není kůže poškozena. Máte obavy z těchto problémů s tmavou pletí? Můžete použít lázeňský peeling.

Protože lázeňský peeling se postará o vaši pokožku pomocí peelingu jako ošetření. k odstranění odumřelých kožních buněk Metody sahají od masáže / masky / peelingu s jedinečným složením s relaxační vůní Je to metoda, která pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky. A aroma olejová masáž pomáhá ulevit tělu od únavy.

✔ Rozjasněte pleť

✔ Zabraňte vráskám a ochablé pleti

✔ Snižte zanášení pórů nečistotami.

✔ Pomozte uvolnit tělo, abyste se cítili svěží.

✔ Pomáhá cítit jasnější úlevu od stresu

Je užitečný jak pro krásnou pleť, tak pro relaxaci, rozjasňuje a rozjasňuje mysl.Ti, kteří jsou ve stresu z různých záležitostí nebo mají poškozenou pokožku, si mohou udělat peelingové lázně.

90min. 1699Kč

120min. 2099Kč

Detoxikační pleťový peeling

Vhodný pro ženy i muže, kteří jsou denně vystaveni znečištění. Nebo to bude masáž obličeje, která dodá pokožce kolagen a vlhkost.

30min. 799

60min. 1199Kč

Thajská masáž 4 ruce

Je to masáž speciálně navržená pro maximální relaxaci. Masáž pro uvolnění svalů a stlačování bodů podél linií napjatých stresem prováděná 2 terapeuty současně, horní i dolní částí těla současně. Spojte rytmus váhy terapeuta do jednoho. Včetně rytmu houpání, přenášení váhy, protahování svalů v rovnováze abychom mohli zažít rozmanitost relaxace Zvyšuje také účinnost uvolnění napjatých svalů šíje, ramen, ramen, chodidel, lýtek a nohou.Toto je masáž, která velmi dobře pomáhá relaxovat. s protažením šíjových svalů pro důkladnou relaxaci v každém bodě těla masáží od hlavy až k patě tak vám pomůže dobře spát uvolněnější

60min. 1799

90min. 2499Kč

120min. 3099

Pro těhotné

Výhody masáže pro těhotné matky spočívají v tom, že zmírňuje bolesti, snižuje otoky, křeče, bolesti hlavy a zmírňuje stres. Díky tomu budete lépe spát, snadněji usínat a máte lepší náladu.

60min. 1099Kč

90min. 1399Kč

120min. 1799Kč

Masáž pro redukci tuku na břiše, stehna, břicho

Mít krásnou postavu, dobré proporce, tónovaný a bez celulitidy. Je to ideální postava, po které touží mnoho dívek. Ve kterém mít krásnou postavu je třeba vyměnit za tvrdé cvičení a disciplínu v jídle. Nebo někteří lidé mohou zvolit rychlý, ale velmi riskantní způsob liposukce. a pro ty, kteří se zaměřují na bezpečnost Jednou z oblíbených metod je masáž spalování tuků, což je bezbolestná nebo regenerační metoda. A také pomáhá relaxovat.

60min. 1199Kč

90min. 1699Kč